____________________________________________________________________________________________________

Vítám Vás na svých stránkách na kterých bych se s Vámi chtěl podělit o snímky z nádherných míst, které jsem měl možnost navštívit.

Jmenuji se Pavel Mego, narodil jsem se roku 1973 a bydlím v Lovosicích, které leží na okraji Českého Středohoří.

Vždy jsem miloval přírodu, moc rád cestoval a na svých cestách pořizoval spíše rodinné a dokumentární snímky, ale s nástupem digitální technologie mě začalo focení bavit čím dál víc. Bohužel moje první 2MPx „krabička“ Nicon Coolpix 775 dosahavola kvality snímků dnešních mobilních telefonů a ani můj další fotoaparát Olympus C765 nesplňoval moje požadavky na kvalitu fotografie. Po nějakém čase jsem si pořídil svojí první vysněnou zrcadlovku Canon 30D s objektivem Tamron 17-50/2.8 a konečně začal pořizovat snímky se kterými jsem byl alespoň „částečně“ spokojen.

V této době jsem ještě nevěděl nic o cloně, času a pravidlech focení a tak začalo nekonečné "hltání" informací o fotografování, úpravách fotek a technice. Nejlepší školou pro mě ale bylo studovaní fotografických děl naších nejlepších fotografů jako jsou např. Ondřej Getzel, Jiří Stránský, Ladislav Kamarád, Petr Bambousek, Daniel Řeřicha, Ondřej Prosický a další.

Když stojím na místech,kde se příroda ještě zachovala v její čisté a neposkvrněné formě ,kde vládne klid a nádherné světlo,cítím že právě tyto okamžiky a pocity bych měl přenést do svých fotografií. Přeju Vám hezkou podívanou a budu rád, když se na mé stránky budete opět vracet.

 

Vystavené fotografie jsou chráněny autorským právem a jejich jakékoliv další využití je možné jen s písemným souhlasem autora.
Photo © Pavel Mego | WebDesign: Miloš Zavřel